Každá objednávka má svůj příběh. Dohlížíme na to, aby zazněl.

Naše mise je změnit status QUO a vyčistit komunikační mlhu, s cílem vytvořit z procesu doručování skutečně skvělý zážitek.

Malý tým z Karlína se spoustou nápadů

Když jsme začínali, měli jsme více nápadů než lidí. Začínali jsme ve dvou s naprostým nadšením pro myšlenku, kterou jsme chtěli proměnit v realitu. Dnes je nás skoro 20 a nápadů máme snad ještě více než na začátku.Nabíjí nás nadšení celého týmu, skvělá atmosféra v naší nádherné kanceláři plné světla a energie, doplňující jednou z nejlepších pražských kaváren, která je hned vedle nás.Rozhodně největší radost nám dělá zpětná vazba od našich klientů, kteří se časem stali téměř částí našeho týmu - moc jim Všem děkujeme za společnou vizi a cestu.

Foxdeli kancelář
Foxdeli kancelář

Vždy to jde dělat lépe, ikdyž všichni tvrdí opak

Žijeme v době, kdy se zdá, že už jsme vše vymsleli, vytvořili a vlastně není, co zlepšovat. My to ale vidíme jinak. Od první chvíle věříme, že doručování objednávek z e-shopů má přímo obrovský prostor pro zlepšení. Stačí se věc jen dívat trochu jinak. To je naše vize.Nedoručená zásilka, nepřehledná komunikace nebo zmatek při doručení je něco, co je možné téměř úplně odstranit. Nejlepší na tom je, že tím zlepšujeme zážitek pro všechny, koho se doručování týká. Od e-shopu, přes dopravce až po zákazníka.

Snažíme se to dělat jednoduše, poctivě a především komunikovat

100% otevřenost v komunikaci

Komunikovat, komunikovat a pokud to nepomáhá, tak komunikovat. O nápadech, o problémech a o všem ostatním.

Trpělivostí k úspěchu

Poctivá práce potřebuje čas. A kvalitní věci se nedají uspěchat. To platilo dříve, platí to dnes a platit to bude i zítra.

Respekt vs. Ego = 1 : 0

Ego je překažkou v životě, podnikání i vývoji softwaru. Respekt, odvaha a spousta tvrdé práce je jediná cesta, kterou známe.