E-shopové platformy

Foxdeli je propojeno s předními e‑commerce platformami a aplikacemi, tím rozšiřuje funkce a dělá váš e‑shop ziskovější.

Shoptet logo

Shoptet

První ponákupní marketingová integrace v Shoptetu, která plně umožnuje rozesilat vlastní notifikační e‑maily, nastavit track & trace stránku a zvýšit prodeje pomocí marketingových nástrojů v průběhu doručení zásilky.

Shoptet Premium logo

Shoptet Premium

Shoptet Premium klientům umožňuje průběžně informovat zákazníky o stavu jejich zásilky pomocí notifikačních e‑mailů a sledovací stránky. Využijte marketingové plochy a zvyšte prodeje svého e‑shopu.

Shopify logo

Shopify

Shopify konektor pomáhá zvýšit povědomí o značce a prodeje s pomocí vlastních notifikačních e‑mailů, track & trace stránky a marketingových nástrojů. Umožňuje úpravu loga, barev a přidávání marketingových prvků a odkazy.

Shopify Plus logo

Shopify Plus

Shopify Plus konektor vybaví váš e‑shop ponákupní komunikací. Vlastní notifikační e‑maily, track & trace stránky a pokročilé marketingové nástroje pro zvýšení prodejů a povědomí o vaší značce.

Upgates logo

Upgates

Sledujte objednávky ve svém Upgates e‑shopu a poskytněte zákazníkům aktualizace o stavu jejich zásilky pomocí vlastních notifikačních e‑mailů, track & trace stránce a prodávejte více s marketingovými plochami.

Máte vlastní
e‑shopové řešení?
Napojte se přes API do 1 dne.

API dokumentace

Děláme světové e‑shopy ziskovější

Dopřejte zákazníkům dokonalou ponákupní zkušenost, díky které zapomenou na konkurenci.

Dashboard a Track&Trace stránka